Teknoloji

Apex Legends’ın 17. Sezonu Başladı

Electronic Arts ve Respawn Entertainment tarafından yapılan duyuru ile Apex Legends’ın 17. Sezonu başladı. Oynanabilir Balistik karakterinin yanı sıra yeni özellikler de bizleri bekliyor. Detaylar burada.

Oyuncuları her dönem yeni özelliklerle buluşturan EA’nın yüksek tempolu FPS oyunu Apex Legends, yeni döneminde hayranlarını oyuna bağlayacak birçok özelliği de beraberinde getiriyor.

Apex Legends 17. Sezon Ne Getiriyor?

Apex Legends: Arsenal’in baş karakteri yeni Legend, Ballistic. Gerçek adı August Montgomery Brinkman olan 63 yaşındaki silah ustası, oyuna 24. karakter olarak katılıyor.

Balistik’in pasif yeteneği, iki yerine üç silah taşımanıza izin veren Sling olarak adlandırılır. Sling ile maçlarda daha fazla ateş gücüne sahip olabilir ve herhangi bir eklenti ile güçlendirilemeyen üçüncü silahınıza Envanter veya Karakter Yardımcı Aksiyon bölümlerinden erişebilirsiniz. Balistik ayrıca taktiksel bir yetenek olarak Whistler’a sahiptir. Rakiplerin silahlarının hızla ısınmasına ve ateş ettiklerinde onlara zarar vermesine neden olan bu yetenek ile rakiplerinizin iki kez düşünmesini sağlayacaksınız. Ve son olarak, Balistik’in en güçlü yeteneği olan Tempest, yanınızdaki arkadaşlarınıza daha hızlı yeniden yükleme, daha hızlı hareket ve sonsuz cephane sağlar.

Apex Legends: Arsenal, diğer dönemlerde olduğu gibi yine Battle Pass ile geliyor. Wattson’ın System Shock kaplaması, Devotion LMG silahına Pulse Eater deseni gibi kozmetik eklemelerin yanı sıra yeni ifadeler, yükleme ekranları, müzik modülleri, bayrak çerçeveleri ve daha fazlasını içeren Battle Pass fragmanına aşağıdan göz atın.

Electronic Arts ve Respawn Entertainment tarafından imzalanan ve 9 Mayıs prestijiyle PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de bulunan Apex Legends: Arsenal hakkında daha fazla bilgi için EA Uygulaması ve Buhar, buraya tıklayın. Adresi kontrol edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu