Haber

Bakan Kasapoğlu açıkladı: Süper Lig’de önümüzdeki 2 hafta maçlar şifresiz yayınlanacak.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Spor Toto Üstün Lig’de 3-13 Mart tarihlerinde oynanacak maçların şifresiz yayınlanacağını söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig Kulüpler Birliği VakfıVe beIN Medya Kümesiişbirliği ile düzenlenen A Spor, beIN Sports, Sportstv, D Smart Spor, S Sport, Tivibu Spor, TRT Spor, TV8Ve kulüp televizyonları ile TRT Radyo, Radyo Göl, Radyospor ve Lig RadyoGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, birçok dijital mecrada canlı yayınlanan yardım ve dayanışma kampanyasının açılış konuşmasını yaptı.

Bakan Kasapoğlu, millet olarak zor günlerden geçtiklerini anlatarak, “Acılarımızı dindirmenin yolu ortak değerlerimizi bir araya getirmek, birlik ve beraberlik içinde olmaktır. Aziz milletimiz depremin ilk anından itibaren bu ruhu göstermiştir. Devletimiz ve milletimiz ilk andan itibaren omuz omuza olmuştur. Allah’ın izniyle süreci hep birlikte, omuz omuza yürüteceğiz” diye konuştu. İnşallah bu gece de aynı birlik ve beraberliği taçlandıracağız” dedi.ifadeleri kullandı.

Kasapoğlu, omuz omuza duran futbol camiasına teşekkür etti. “Spor sadece fiziksel çaba değildir. Spor bir dostluk köprüsüdür, centilmenlik dayanışmasıdır. Moral veren bir güçtür. Buna bu akşam da şahit oluyoruz. Armasıyla üniforması birbirinden farklı olsa da bir ortak duygular birleştiğinde tarihe geçen dayanışma örneği.”dedi.

Spor camiasının bu birlik ve beraberliği sadece zor zamanlarda değil, her zaman sergilemesini dileyen Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, şunları söyledi:

“Bu günler elbet geçecek. Yaralarımızı sararken, sporun birleştirici ve birleştirici gücünü her zaman göstereceğiz. Sporumuzun yayıncı kuruluşu beIN Medya Grubu ile gerçekleştirdiğimiz görüşme sonucunda siz değerli sporseverlere şunu söylemek istiyorum.” Ligler Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak sporun birleştirici gücünü vurgulamak amacıyla önümüzdeki iki hafta boyunca tüm futbol maçları oynanacaktır.Şifresiz herkese açık olacaktır. Bu projeye destek verenler ve olumlu havayı yaratan herkes.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu