Yaşam

Balkan Ninnisi 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Balkan Ninnisi 20. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Balkan Ninnisi son bölümde neler oldu?

Balkan Ninnisi, Türk üretimi televizyon dizisi. Dizinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Hasret Türkad, Merih Öztürk ve Emre Beyefendi yer almaktadır. Balkan Ninnisi 20. kısım fragmanı yayınlandı mı? Balkan Ninnisi 20. yeni kısım fragmanı çıktı mı? Balkan Ninnisi son kısımda neler oldu?

BALKAN NİNNİSİ 20. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Balkan Ninnisi 19. kısmının akabinde 20. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Yeni kısmın akabinde fragmanın yayınlanması bekleniyor.

BALKAN NİNNİSİ 19. KISIM FRAGMANI İZLE!

BALKAN NİNNİSİ KONUSU NE?

Vardar Nehri’nin ikiye böldüğü, Taş Köprü’nün birleştirdiği, Makedonya’nın başkenti Üsküp’te geçen imkânsız bir aşk kıssasını anlatan “Balkan Ninnisi” yakında TRT 1 ekranlarına gelecek.

Farklı milletlere mensup iki gencin imkânsız aşkı…

“Balkan Ninnisi”, tam 600 yıl Osmanlı kenti olarak kalmış, bir tarafında Türk ve Arnavutların başka yanında Makedonların hayatlarını sürdürdüğü Üsküp’te, farklı milletlere mensup iki gencin, sevdaları uğruna imkansızı başarmak için verdikleri uğraşın hikayesini anlatıyor.

Önceden hayatları kesişen, yazgının cilvesi olarak tarihi bir konakta buluşan Türk ve Makedon aileler ile birbirini ölesiye seven iki gencin ömürlerinden kesitleri ekranlara yansıtacak “Balkan Ninnisi”nin direktörlüğünü Doğan Ümit Karaca üstleniyor.

BALKAN NİNNİSİ SON KISIMDA NELER OLDU?

Jovanka’nın yaralarını sarmak isteyen Ertan, Daniel’den kalanlara ulaşırken, kendi babasıyla ilgili hiç ummadığı gerçekleri öğrenir. Bu sefer takviye olma sırası Jovanka’dadır. Acısını kalbine gömüp Ertan’ın babasıyla ilgili sırları çözmesi için ona yardım etmeye başlar. Ertan, ölmüş bildiği babasından kalan izleri araştırırken, konakta Zafer ve Arif arbedesi başlayacaktır. Ivana’nın hamile olması ve konağa dönmek istemesi ailedeki tüm dengeleri alt üst edecektir. Daniel’in vefatını kabul edemeyen Elena ise acısını Nina’dan çıkarmaktadır. Tüm bu olanlardan etkilenip yolunu kaybeden Maria’nın elinden tekrar konak halkı tutacaktır…

BALKAN NİNNİSİ OYUNCU KADROSU

Erdal Özyağcılar : Süleyman

Özlem Türkad : Neriman

Merih Öztürk : Jovanka

Emre Beyefendi : Ertan

Gözde Çığacı : Gülsüm

Hakan Boyav : Daniel

Suzana Akbelge

Deniz Gürkan : Gülbahar

Erman Saban : Hayati

Sarp Bozkurt : Arif

Süleyman Kara : Mustafa

Mustafa Jašar

Kaan Turgut : Pavel

Bedija Begovska

Elyesa Kaso

Can Kolukısa

Filiz Ahmet

Slagana Vujosevic

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu