Teknoloji

Call of Duty: Warzone 2, Hackerların İşgali Altında

Ülkemizdeki 1.100 TL’lik fiyat etiketine karşın en çok satan oyunlar listesinde yerini almayı başaran Call of Duty serisinin son oyunu Çağdaş Warfare 2, çıkar çıkmaz akıllara ‘acaba Warzone 2 nasıl olacak?’ sorusunu getirmişti.

Şu an görüyoruz ki pek olmamış. Oyun bug ile dolu ve en berbatı ise hacker kaynıyor. Oyuncular da bu durumdan tam manasıyla bezmiş durumda.

CoD: Warzone 2’nin Steam sayfası değerlendirmesi, ‘Çok Olumlu’dan ‘Çoğunlukla Olumsuz’a geçti

Call of Duty’nin 2019’de yenilediği Çağdaş Warfare serisi ile birlikte piyasaya sürdüğü fiyatsız battle royale oyunu Call of Duty: Warzone, Activision’un uzun vakit sonra en büyük muvaffakiyet yakaladığı işlerinden biri olmuştu.

Ancak Çağdaş Warfare 2 ile birlikte gelen Warzone 2, maalesef tıpkı etkiyi yaratmadı. Warzone 2 şu anda buglarla dolu, sunucular gecikmeli, grafikler bir garip ve en berbatı ise oyun tam manasıyla hacker kaynıyor.

Her yerde uçan deniz botları, görünmez düşmanlar, mermisi bitmeyen silahlar üzere absürtlüklerle uğraşan oyuncuları delirten bir diğer öge ise oyunun ana menüsünün karmakarışık olması ve optimizasyon sıkıntıları.

Bazı oyuncular, söylediklerine nazaran RTX 3090 ekran kartı ile asgarî ayarlarda 60 FPS sıkıntı alıyorlarmış. Bütün bunlar bir ortaya getirilince ortaya ikinci bir Battlefield 2042 hadisesi çıkmış üzere görünüyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu