Teknoloji

Canon, See No Limit etkinlikleri kapsamında EOS R5 C için yılın ilk ürün eğitimini gerçekleştirdi.

Görüntüleme teknolojileri başkanı Canon, profesyonel fotoğraf ve görsel çalışmaları yelpazesinde yer alan hibrit model EOS R5 C5’in avantajlarının ve daha birçok özelliğinin anlatıldığı yılın ilk çalışma eğitimini gerçekleştirdi. Levent Kuğu’nun fotoğrafçılık, Burak Günaydın’ın görsellik tarafında verdiği eğitim, Canon EOS R5 C satın alan kullanıcılara özel düzenlendi.

Canon, ilk full frame 8K Cinema EOS kamerası olan R5 C’nin üstün özelliklerini daha verimli kullanmak ve özel fonksiyonlarını keşfetmek için See No Limit etkinlikleri kapsamında bir çalışma eğitimi düzenledi. Burak Günaydın ve Levent Kuğu’nun eğitmenleriyle Workinton-Kozyatağı’nda gerçekleşen etkinlikte, EOS R5 C’yi satın alan son kullanıcılardan profesyonel fotoğrafçılara; Belgeselcilerden içerik yapımcılarına ve influencer’lara kadar farklı kitlelerden katılımcılarla gerçekleşti.

Hibrit ve yenilikçi bir model olarak fark yaratan EOS R5 C’nin farklı iş modellerini olumlu etkilemesi için Fotoğrafçı Levent Kuğu ile fotoğraf; Görüntü Yönetmeni Burak Günaydın ile görüntü özellikleri konuşuldu ve çeşitli içerikler oluşturmanın püf noktaları konuşuldu. Böylece işin melez doğası; Belgesel, konser ve sinema çekimlerinde mükemmel sonuçlar verdiği ortaya çıkmıştır.

Etkinlik alanında örnek çekimlerle işin öncü özelliklerinin anlatıldığı eğitimde, Canon EOS R5 C’nin kapasitesi hakkında ipuçları veriliyor; Resim ve fotoğraf çekimi için özel fonksiyonların nasıl kullanılacağına dair teorik bilgiler de Uygulamalar ile pekiştirildi.

Büyük ilgi gören Burak Günaydın’ın eğitimi; “Düzenlediğimiz etkinliğin farklı kesimlerden ilgi görmesi çok sevindirici. Canon ve fotoğrafseverlerle bir araya gelerek eğitim alanındaki birikimlerimizi paylaşmak da ayrıca mutluluk verici. Her ikisine de hitap ederek birçok kişiye yol göstereceğimizi umuyoruz.” Önümüzdeki dönemde bu tür eğitim ve etkinliklerle Canon ürünlerinin inceliklerini ve içerik oluşturmanın alternatif yönlerini öğreneceğiz. Umarım” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

battalgaziajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu