Haber

Edremitli muhtarlar Kıbrıs’ta

Edremitli muhtarlar KKTC’nin Cumhuriyet Bayramı’na katıldı

Edremit Belediye Lideri Selman Hasan Arslan ve mahalle muhtarları Yavru Vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin kuruluş yıldönümü olan 15 Kasım Cumhuriyet Bayramı merasimlerine katıldı.

Edremit ilçesinin mahalle muhtarları Edremit Belediye Lideri Hasan Arslan’ın konuğu olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine gitti.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 39. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle adaya giden Lider Arslan ve muhtarlar, Girne’de düzenlenen 15 Kasım Cumhuriyet Bayramı merasimlerine katıldı. Merasimlerde Atatürk Anıtı’na çelenk koyarak hürmet duruşunda bulundu.

Edremit heyeti, 15 Kasım Cumhuriyet Bayramı merasimleri öncesinde Girne Belediye Lideri Nidai Güngörgü’yü de ziyaret etti.

Edremit Belediye Lideri Hasan Arslan, yaptığı açıklamada “Edremit’te birlikte görev yaptığımız muhtarlarımızla birlikte Yavru Vatanımız Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 15 Kasım KKTC Cumhuriyet Bayramı törenlerine katılarak Cumhuriyet Bayramı sevincine ortak olduk. Girne Belediye Başkanımız Nidai Güngördü’ye nazik karşılaması ve misafirperverliği için teşekkür ediyorum. Tüm KKTC halkının Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu