Haber

Erdoğan’dan ‘yolsuzluk tacirlerine’ sert tepki: Kardeşliğimize sahip çıkacağız

FLAŞ HABER:Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından ‘yolsuzluk tacirlerine’ sert tepki göstererek, “Kardeşliğimize sahip çıkacağız” dedi.

Erdoğan’ın açıklaması şöyle:

“Aşkımız da, işimiz de aziz milletimiz içindir. Biz nefsimiz için kimseyle münakaşa etmez, milletimizin sözünde kimseyi tanımayız. Milletimiz için koşmayı görev biliriz, sevdiğimiz, canımızı ortaya koyarak, sadece proje geliştirir, eser üretir, gönül siyaseti, gönül kazanma siyaseti yaparız.

Önümüze ne tuzak kurulursa kurulsun vatana hizmetten vazgeçmeyeceğiz. Ülkemizi ve şehirlerimizi yani ekmeğimizi yatırımlarla büyütmekten çekinmiyoruz. Hangi saldırıyla karşılaşırsak karşılaşalım, millet iradesine ve demokrasimize gölge düşürmeyeceğiz.

Gerektiğinde 15 Temmuz gecesi olduğu gibi canımızın değerine, bağımsızlığımıza ve geleceğimize sahip çıkıyoruz. Çünkü mensubu ve hizmetkarı olmaktan onur duyduğumuz bu millet için varız. Ayrım gözetmeksizin 85 milyon kişiye sevgiyle hizmet etmek için varız. Bu sebeple nice ihanetlerle karşılaştık, nice güçlükleri aştık, var olmak ve yok olmak için nice çabalar sarf ettik.

Geride kalan 21 yılda her alanda Türk Asrının altyapısını kurduk, hazırlıklarını tamamladık. İnşallah 14 Mayıs’la birlikte Türk Yüzyılı’nın inşasına başlayacağız. 21 yıldır olduğu gibi bunu da sizlerin sarsılmaz desteği ve en içten dualarıyla başaracağız. Çevremize nifak tohumları ekmeye çalışanlara, fitnecilere inat kardeşliğimize sahip çıkacağız.

BİR OLACAĞIZ. BÜYÜK OLACAĞIZ CANLI OLACAĞIZ. KARDEŞ OLACAĞIZ. HER ZAMAN BİRLİKTE Türkiye OLACAĞIZ!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu