Haber

Galatasaray’dan F.Bahçe’ye voleybol ateşi: Zekadan yoksun zihniyet

Galatasaray’ın F.Bahçe ile Erden Timur arasındaki gerilim, Erden Timur’un açıklamalarının ardından doruğa ulaştı. Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Can Natan, Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur’a söylediği sözler nedeniyle F.Bahçe Teknik Direktörü Selahattin Baki’ye sert çıkıştı.

“TARZI İLE ŞAŞIRMADI”

Can Natan, yaptığı açıklamada, “Rakip yönetici üslubuyla yine şaşırtmadı. Sportif AŞ başkan yardımcımız Alzheimer hastası diyerek kalitesini gösteren kişiye hak ettiği düzeyde tepki vermek yerine ona yardımcı olalım” dedi. Bu seferlik hafızasını tazelesin. Öncelikle kulüplerinin eski başkan yardımcısı olan federasyon başkanını bulsun. Bununla yetinmesin.” ‘Fenerbahçe’yi kurtarmak için buradayım’ ” diyen federasyon liderini bulsun.” dedi.

Nathan’ın diğer açıklamaları şöyle:

“ALGI YARATMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Daha sonra oturup Erden Timur’un açıklamalarını büyük bir dikkatle tekrar dinlemeli. Veya çevresindekiler bunu yazılı olarak kendisine versinler. Çünkü bir algı sorunuyla karşı karşıya olduğumuzu düşünüyorum. Erden Timur ‘Hiçbir medya yöneticisini aramadım.’ söz konusu. Çünkü ‘Medya yöneticileri medya çalışanlarına baskı yapıyor. Bunu çözmemiz gerekiyor.’ söz konusu. Hatta medya yöneticisi olmayan program sunucusunu çağırmış gibi bunu çarpıtarak algı oluşturmaya çalışıyorlar.

“İNSANIN SÖZÜ ZİHNİNİN ÖLÇEĞİDİR”

Bir genç kadını bile hedef alacak kadar açgözlü olan bu zihniyet, yarın ve ertesi gün ‘Ben ne yaptıysam, F.Bahçe için yaptım’ diyecektir. Eğer başarı için her şey mübahtır zihniyetine sahipler derse şaşırmayın. İnsanın sözleri, aklının terazisidir. Peki bu kadar vasat bir akılla ne konuşup tartışacağız? Teraziyi bile karıştırmaya çalışan bu zeka yoksunu zihniyetle Türk futbolunu nereye götüreceğiz?

Kaynak: Haberler.com / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu