Haber

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Sakarya mitinginde vatandaşların talepleri

HABER: GÜLARA SUBAŞI – KAMERA: FURKAN FAZİLET

İyi partiGenel Başkan Meral Akşener ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Sakarya mitingine katılan bir vatandaş, “Ekonomiyi düzeltmelerini bekliyoruz.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, bugün Sakarya’da miting düzenledi. Mitinge katılan vatandaşlar şunları söyledi:

“Ekonomiyi düzeltmelerini bekliyoruz. Reis gitsin istiyoruz. Artık saraydan çıksınlar istiyoruz. Sarayda altınla yaşıyorlar. Çeşmeler altından. Bunlar bizim paramızla yapılıyor.”

“ÖLÜMDE BİLE BUGÜN BURDAYIM”

“Yüzde 65 engelliyim. Engellilikten emekli olamıyorum. Neden diye soruyorum. Kardiyolog oksijensiz dışarı çıkmayın diyen adamım. Ölse de bugün buradayım. Meral Akşener bizim her şeyimiz. Ben erkeklerden ümidimi kestim Cennet kadınların ayakları altındadır Meral Akşener Biz yanındayız Dürüstlüğün adaletin Milletin içine terör ördüler Şimdi burada konuşacak çok şeyim var ama nasıl olur diye düşünmem lazım Kaygı var, endişe var. Adalet istiyorsak burada.”

“ERDOĞAN GİDER, KİM GELİR”

“Hayatımda ilk kez bir siyasetçi görmek istedim. Erdoğan gider inşallah. Erdoğan gitsin kim gelirse gelsin. Ülkede durum vahim. Ekonomi yok, adalet yok, düzgün insan gelsin. şimdi iktidara. Erdoğan artık gitmeli. 20 yıl oldu. 20 yıl oldu.” Başımda başka bir siyasetçi görmek istiyorum. Doğduğumdan beri Erdoğan’ı görüyorum.”

“MİLLETLER KAN, KAN AĞLAR”

“Akşener bu banka borçlarını kapatsın. 71 yaşındayım. Ev haciz edildi. Vallahi bir kuruş alamam. Meral Akşener’i Doğru Yol’dan tanırım. Ben o partidendim. Destekliyorum. İnsanlar kan ağlıyor, kan ağlıyor.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu