Haber

Kerem Aktürkoğlu: Çok güzel bir galibiyetti

Fenerbahçe ile Galatasaray, Süper Lig’in 18. haftasında karşı karşıya geldi.

Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanan derbiyi Galatasaray 3-0’lık skorla kazandı.

Galatasaray’ın milli futbolcusu Kerem Aktürkoğlu, 1 gol attığı 3-0’lık Fenerbahçe derbisini takdirle karşıladı.

“Harika bir galibiyetti”

Zaferin sırrını anlatan Kerem, “En büyük gücümüz takım ruhumuz! Sezon başından beri bunu yansıtıyoruz. Herkes birbirinden öğreniyor. Sahada ve saha dışında hep birlikteyiz. Antrenmanlar ve maçlar hep keyifli. Çok güzel bir galibiyetti.”dedim.

“Taraftarlara hediye”

Taraftarlara galibiyeti takdim eden Kerem Aktürkoğlu, “Burada olamayan taraftarların kalbi bizimleydi. O ruhla buradaydık. Bu taraftarlara bir hediye.”sözleri yaptı.

“Tek planımız kazanmaktı”

Tek planlarının kazanmak olduğunu söyleyen Kerem, şunları kaydetti: “Bu maçın kazananı da kaybedeni de şampiyon olmayacaktı. Daha uzun bir maraton vardı. Tek planımız kazanmaktı. İlk 10-15 dakika Fenerbahçe baskısı olacaktı. Bunun üzerine çalıştık. O baskıdan sonra bizim işimiz. kolaylaştı. Bundan sonra daha da iyi olacak. Galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz.”değerlendirmesini yaptı.

“Kadıköy’de zaferi coşkuyla kutladık”

Kerem, galibiyeti coşkuyla kutladıklarını ifade etti. “Takım çalışmamız ve dostluk ortamımız çok iyi. Başkanımız Erden Abi geldi. Burada galibiyeti, Kadıköy’de galibiyeti coşkuyla kutladık, eğlendik, keyif aldık. Şimdi Hatayspor maçına bakıyoruz.”sözlerini söyledi.

hadimhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu