Ekonomi

LG XBOOM 360 XO3 “Doğa Modu” ile kullanıcılarına alternatif sunuyor

LG’nin yeni taşınabilir Bluetooth hoparlörü LG XBOOM 360 XO3, partilere renk katmanın yanı sıra dingin ve doğaya yakın müzikle rahatlamak isteyenlere “Doğa Modu” ile iyi bir alternatif sağlıyor.

LG’den yapılan açıklamaya nazaran, 3 yollu Premium ses sitemi ile, yüksek kalitede, 360 derece gerçek ses sunan LG XBOOM 360 XO3 taşınabilir Bluetooth hoparlör, 9 ön ayara sahip 3 ortam aydınlatma modu, XBOOM uygulaması ile özelleştirilebilen 16,8 milyon farklı aydınlatma rengi ile kullanıcıların muhtaçlık duyduğu ortama kavuşmalarını sağlıyor.

Bluetooth hoparlörlerin yalnızca yüksek sesli müzik dinlemek ya da eğlenceli partiler yapmak için kullanıldığını düşünenleri yanıltan XBOOM 360, “Doğa Modu” ile kullanıcılara tabiatın sağladığı enerjiyi sunuyor.

Hoparlörün canlandırıcı renkleri, kullanıcıların doğal nefes alma suratına nazaran değişerek farklı bir atmosfer yaratıyor. Bilhassa yoga, meditasyon üzere içe dönük pratikler yapan kullanıcılar, aradıkları dinginliğe XBOOM 360 yardımıyla kavuşabiliyor.

Rahat, esnek ve etraf dostu özellikleriyle öne çıkan XBOOM 360 hoparlörler, güçlü, yüksek kaliteli ses ve günün her anına uygun farklı dinleme tecrübeleri sunuyor.

iF Design Award ve reddot Design Award ödüllü dizaynıyla bulunduğu ortama şıklık katan XBOOM 360 XO3, 24 saatlik çalma mühleti ile kesintisiz müzik sağlıyor. XBOOM 360 XO3 kullanıcıları, hoparlörün “Doğa Modu” ile güne sakin bir başlangıç yaptıktan sonra, o günkü ruh hallerine nazaran farklı mod ve ışık ayarlamaları yapabiliyor, dilerlerse akşam “Parti Modu” ile cümbüşlerini artırabiliyor.

İpek Dome tweeter, Cam Elyaf Orta hoparlör ve neodimyum mıknatıslı 4 inçlik woofer’dan oluşan 3 taraflı premium bir ses sistemi ile XO3, ses içeriklerine ekstra güç, ayrıntı ve derinlik katıyor.

XO3, çift pasif radyatörleri sayesinde daha zengin ve daha derin bas sağlarken, yuvarlanma önleyici destekleyicileriyle kullanıcıların ses bozulmasına neden olmadan daha dinamik bas seviyelerinin keyfini çıkarmasına olanak tanıyor. Ayrıca, XO3Q’nun IP54 derecesi, toz ve su direncini garanti ederek, kullanıcıların nemli şartlardan yahut su sıçramalarından kaynaklanan hasarlardan tasa etmeden her yere götürmelerine imkan tanıyor.

LG XBOOM 360 XO3 ENERGY STAR, verimli güç kullanımı sayesinde sertifikalı olmasının yanı sıra etraf üzerindeki en az tesiri nedeniyle SGS Eko-Ürün onayına sahip bulunuyor. Etrafa hassas eser, plastik şişelerden yapılmış geri dönüştürülmüş reçine içeriyor ve strafor yahut vinil içermeyen ambalajlarda gönderiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu