Yaşam

TikTok’ta Buluşup Çaldığı Adamla, Elinde Ne Var Ya Da Ne Çaldıysa Yüzleştiren Kadının Müge Anlı Üzerindeki Tavırları!

Müge Anlı’da ‘Tiktok’ta tanıştım, aşık oldum, her şeyimi çaldım’ diyerek gözyaşlarına boğulan Doğan Bey ile tezlerin odak noktası Fatma (Azra) Şirin bugün karşı karşıya geldi! Hırsızlıkla suçlanan ve “Ben evleniyorum, beni rahat bırakın” diyen Fatma (Azra) gündem oldu.

Doğan abimiz TikTok’ta tanıştığı ve âşık olduğu ve 9 ay birlikte yaşadığı Fatma’nın her şeyini çalarak kendisini terk ettiği iddiasıyla Müge Anlı’ya başvurdu.

Fatma isimli hanım giderken Doğan Bey’in kıyafetlerini, eşyalarını, parasını ve kuzu ile iki muhabbet kuşunu aldı!

Birden fazla kişi “Fatma bizi dolandırdı” diyerek bağlandı ve son olarak tezlerin odak noktası Fatma Şirin “Doğan yalan söylüyor. Evleniyorum ve çok mutluyum” diyerek bağlandı ve herkesi şok etti. beni yalnız bırakın”.

Bugün tezlerin odak noktası olan gerçek adı Azra olan Fatma, görüntülü bir şekilde yayına katıldı ve yaptığı yayınla tepki topladı.

“Benimle böyle konuşamazsın. Seni mahvederim” diyen kadının gergin tavrı dikkatlerden kaçmadı.

Alyansını gözlerine takmak istercesine gösteren Azra, bir çiftlik kuracaktı. Doğan’ın söylediğine göre, “Sana çiftlik kuracağım” dedi ama kurmadı. Azra bu nedenle Doğan’dan ayrıldı.

İmam nikahlı nikahlı evlendiğini söyleyen Azra, Müge Anlı’ya “Bana imam nikahı deme. Resmi nikahın nerede? Evlilik cüzdanın nerede? O cüzdan çok önemli. Resmi nikah olmadığına göre” dedi. , ne kadın ne de çocuk mağdur değil. Nafaka alamıyor, çocuğunu babasına kaydettiremiyor. Bu kadar küçümsemeyin, önemli olan bu. Kadın haklarının korunmasını istiyorum.” tepki gösterdi.

Kendisini 39 yaşında olarak tanıtan Azra’nın en büyük oğlunun 35 yaşında olduğu ortaya çıktı. Azra, “İnsanın yaşı kişiliğine göre belirlenir” diyerek kendini savundu.

Ayrıca Azra Hanım, “Ben terk edilmedim, giderim. Ben asil bir kadınım” diyerek stüdyoyu şaşkına çevirdi.

Azra Hanım’ın “Hayatına girdiğim için çok şükür namaz kıldı” açıklaması sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Müge Anlı ise gülerek, “Beraber olduğu erkeklere teşekkür ediyorum, namazı kıldırmayan kadına yazıklar olsun, buna ben de dahil…” dedi.

Benim için de yapılmadı, senin için mi? ?

Ya hepimize yazıklar olsun ?

Ne diyeceğimizi bilemedik.

Yorumu size bırakıyoruz…

Yorumlarda buluşalım! ?

haber-bagcilar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu