Ekonomi

Web3 ve Blockchain Girişimci Ekosistemini Destekleyecek Yeni Bir Fon: Slash Ventures!

Web3 ve blockchain alanında gelecekte yer almak için Türkiye’de kurulan Slash Ventures; GameFi, SocialFi, DeFi, gelişmiş dijital ağ, sabitleme hizmetleri ve işbirliklerinde uzmanlık sunarak alışılmışın ötesine geçiyor.

 

Dijital dünyanın hızla gelişmesi, Web3 teknolojilerinin eşsiz potansiyellerinin ortaya çıkması ve blockchain’in hayatımıza girmesiyle birlikte dijital iletişim ağımız ve oyun oynama şeklimiz de dönüşüme uğradı. Slash Ventures kendini dijital dünyanın ve Web3’ün potansiyelinden yararlanan vizyoner girişimleri güçlendirmeye adamışken; Yeni nesil teknoloji ve Web3 öncülerinin büyümesini hızlandırmak ve bir inovasyon ekosistemini beslemek için işbirliğinin gücüne inanarak, kapsamlı güçlendirme hizmetleri de sunuyor.

Slash Ventures, deneyimli yatırımcılardan, şube ve teknoloji uzmanlarından oluşan tutkulu ekibiyle web3 teknolojisi dünyasındaki en son yatırımları, sektör içgörülerini ve heyecan verici gelişmeleri paylaşarak geleceği şekillendiriyor. Aynı zamanda Slash Ventures, dijital deneyimlerin sınırlarını araştırdığı ve web3 dünyasının olanaklarını ortaya çıkardığı yolculuğuna devam ediyor.

Blockchain tabanlı projelere yatırım yapan Slash Ventures, Webrazzi XYZ’de tanıtıldı; Fonun ilk yatırımı Kazanç oldu. Slash Ventures Yönetici Ortağı Ali Erhan Tamer, Web3 ve blockchain ekosistemindeki yeni fon hakkında; “Slash Ventures, Web3 girişimlerine yatırım yapmak isteyenlere sunduğumuz yeni nesil Web3 girişim sermayesi platformu… Biz bu dünyada yer almak isteyenlerin, projelerine merkezi olmayan yatırım arayanların ve isteyenlerin peşindeyiz. başarı hikayelerini yakalamak için. Birçok kripto para borsası ile anlaşmamızın avantajı ile platformumuzda güçlerimizi birleştirerek token ve NFT evreni ile projeleri buluşturmayı hedefliyoruz. 2023 sonuna kadar 10 yatırım yapmayı planlıyoruz. Kazanmak şimdilik ilk yatırımımız oldu. Earnify ile müşterilerimizin Web3 dönüşümünü sağlayacağız. Slash Ventures ile birlikte bu ekosistemdeki gençleri de çok önemsiyoruz. Bu nedenle Web3 dünyasında yer almak isteyen üniversite öğrencilerimiz için “Slashers Staj” programını oluşturduk.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu