Haber

Yavuz Ağıralioğlu: Söylemek istediklerimin doğru anlaşılmadığını düşünüyorum

Yaptığı konuşmalarla Cumhuriyet Halk Partisi yöneticilerinin tepkisine neden olan GÜZEL Parti İstanbul Milletvekili Ağıralioğlu, son dönemde yaşanan tartışmalara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Posta’dan Murat Çelik Soruları yanıtlayan Ağıralioğlu, “Arkadaşlarım, partimizin diğer üyeleri buna benzer, aynı şeyleri hatta daha fazlasını söylediler. Biz söylesek de ben söyleyince çok ses geliyor. . Bazen de söylemeye çalıştığım şeyin doğru anlaşılmadığını düşünüyorum.”

Son olarak Ağıralioğlu, “Akşener Bey tabloyu (6’lı tablo) korudu, hukuku korudu, kişiliğini ve iddiasını korudu, partiyi korudu, beni korudu, açıklamalarıyla. Ancak o bu kadar güzel ve zarif olabilirdi.”

Ne oldu?

Ağıralioğlu, “Kılıçdaroğlu’nun aday olması durumunda kazanamayacağından endişeliyiz” açıklamasıyla CHP’nin tepkisini çekmişti. CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, bu sözlerle ilgili olarak, “Her evin çocuğunun suçu duyulacaksa evin reisine seslenir. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, tartışmaya şu yanıtı verdi: “Yavuz Bey serbesttir. kendi görüşünü ifade eder. Keşke yapmasaydı.”

Akşener, Ağıralioğlu’na, “Her evin çocuğunun suçu ev reisine sorulacaksa, ev reisine seslenir” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu