Yaşam

Defne Samyeli, Çağrı Telkıvıran ile aşkını ilan etti

2019 yılında Cem Yılmaz ile ilişkisini sonlandıran Defne Samyeli, geçtiğimiz haftalarda müzisyen Davet Telkıvıran ile görüntülenmiş ancak aşk tezini yalanlamıştı. Bir süredir görüşemeyen çift dün aşklarını ilan etti.

İLK POZİSYON GELDİ

Uzun süredir yalnız olan Samyeli, kendisinden genç birçok ünlü sanatçının bestecisi, sözcüsü ve aranjörlüğünü yapan Davet Telkıvıran’a aşık oldu. Dün bir düğüne katılan oyuncu ve müzisyen Samyeli ile Telkıvıran, Instagram hesaplarından romantik bir kare paylaşarak rastgele bir not bırakmadı. İkilinin paylaşımını gören hayranlar, “Aşklarını ilan ettiler” yorumunu yaptı.

ÇEVRESİNDEKİ SEVGİYİ REDDETTİ

Defne Samyeli ve Dave Telkıvıran Mart ayında birlikte çıktılar ve baş başa bir araçla uzaklaştılar. Basın mensupları, “Aşk mı yaşıyorsunuz?” Sorularını yanıtsız bırakan Defne Samyeli, günler sonra yaptığı açıklamada aşk tezini yalanlayarak, “Aramak benim arkadaşım. Biz stüdyoda iş yapıyoruz. Çok gizemli bir şey varmış gibi sunulmasından rahatsızım.” , yakalanıyoruz. Çünkü öyle bir şey yok. Saklanma durumu da yok. Beraber şarkı söylüyoruz” dedi.

Çağrı Telkıvıran, daha önce Aslı Bekiroğlu ve Biran Damla Yılmaz ile aşk yaşamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu