Haber

Escape From Tarkov geliştiricisi hilecilere izin vermiyor

2017’de Erken Erişim’de yayınlandığından beri hilecilere, bilgisayar korsanlarına ve dolandırıcılara karşı önlem almaya çalışan geliştirici ekip BattleState Games, yasak dalgaları hakkında bir açıklama yaptı.

DOLANDIRICILARA DİRENMEYE DEVAM EDİYORLAR

Oyunun sadece geliştiricinin kendi internet sitesinde satılması nedeniyle dolandırıcılık sorunu yaşayan oyunun geliştiricisi BattleState Games’e yüklendiğini kaydeden COO Nikita Buyanov, düşündükleri için oyuna ve şirkete suçlamalarda bulunulduğunu açıkladı. oyuncuların hile gibi sorunları önemsemediklerini söyledi.

Kopya gündemi nedeniyle uzun yazılar yazmayacağını ve bunun yerine sadece değerli noktalara değineceğini söyleyen Buyanov, 5 unsurla açıklama yaptı:

  1. Bu sorunla her zaman uğraştık ve dolandırıcıları yakalama çabalarımız her zaman devam ediyor. Genellikle dalgalar halinde gelir.
  2. Şu anda günde birkaç bin hileciyi yasaklıyoruz ve çoğu zaman birçoğu biraz oynadıktan sonra yasaklanıyor.
  3. Battleye anti-cheat, hileler kadar gelişmeye devam ediyor. Kimin birbirinin savunmasını en hızlı aşabileceğini görmek için sonsuz bir yarış. Yalnızca geçen hafta Battleye 4 kez güncellendi.
  4. Kendi ek dolandırıcılık tespit araçlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Yakında bir güncellememiz olacak ve bunu otomatikleştirmek ve dolandırıcıların tespit edilmesi ve yasaklanmasının genel kalitesini ve hızını yumuşatmak için yeni bir bilgisayar korsanı tespit sistemi üzerinde çalışmaya başlayacağız.
  5. Bildirdiğiniz sistem yasaklıysa bildirim sistemi de bildirim eklenerek iyileştirilir. Lütfen şüpheli oyuncuları bildirmeye devam edin!

atakumajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu