Yaşam

İlk sezonuyla Jeffrey Dahmer cinayetlerini konu alan antoloji dizisi ‘Monster’ın 2. sezonu belli oldu!

Netflix yapımı Monster: The Jeffrey Dahmer Story dizisi büyük beğeni topladı. Seri katil Jeffrey Dahmer’in hayatını ve cinayetlerini anlatan Monster, ikinci sezonunda yepyeni bir temayla geri dönüyor. Detaylar burada…

2022 yılında Netflix’in en popüler mini dizilerinden biri olan Monster: The Jeffrey Dahmer Story, tüm dünyada en sevilen eserlerden biri oldu.

American Horror Story, Ratched ve The Watcher gibi başarılı işlerin mimarı Ryan Murphy’nin enfes zihninden çıkan Monster’ın 2. dönemi merakla beklenirken sevilen antoloji dizisinden bir haber geldi.

Netflix’in antoloji dizisi Monster, Monsters: The Lyle ve Erik Menendez Story adıyla 2. sezonunda ekranlarda olacak.

Her dönem farklı bir seri katilin hikayesinin anlatılacağı antoloji dizisi, Lyle ve Erik Menendez kardeşlerin sansasyonel cinayetlerine odaklanacak.

Lyle ve Erik Menendez’in hikayesi nedir?

Menendez kardeşler, 1989 yılında bir gece anne ve babalarını vahşice katlettiler. Cinayetin ardından ailelerinin parasıyla birkaç ay lüks içinde yaşayan kardeşler, daha sonra bir terapiste itirafta bulunarak dünyanın dört bir yanında dikkatleri üzerine çekti.

Babaları tarafından hem duygusal hem de cinsel istismara uğradıklarını söyleyen kardeşler tüm Amerika’nın gündeminde yer alırken, kardeşler 1996 yılında müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Antoloji dizisinin hayranları 2024 yılında Netflix’te yayınlanması planlanan Monsters: The Lyle ve Erik Menendez Story için heyecanlıyken, Netflix’in şimdiden dizinin üçüncü dönemi için onay verdiği öğrenildi.

Monsters: The Lyle ve Erik Menendez Story’nin fragmanını buraya bırakalım:

Biz şimdiden heyecanlıyız! Bakalım Monster’ın ikinci dönemi ilk dönemini geçebilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu