Haber

Kayseri protokolünden KAYMEK Akademi gezisi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Ulaşımdan altyapıya, eğitimden sağlığa, spordan kültür sanata kadar birçok alanda hizmetlerini şehrin dört bir yanında vatandaşa ulaştıran Büyükşehir Belediye Başkanı. Memduh Büyükkılıç başkanlığında Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. ve Konservatuvar birimleri binlerce kursiyere hizmet verirken, Lider Büyükkılıç da tesislerde kursiyerlerle buluşmaya devam ediyor.

Başkan Büyükkılıç bu kapsamda KAYMEK Akademi’yi ziyaret etti. Ziyarette Önder Büyükkılıç’a eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, eski Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Fatih Üzüm eşlik etti.

Heyeti ile KAYMEK Akademi’nin tüm birimlerini gezen Büyükkılıç, çeşitli derslerin verildiği derslere de girerek öğrencilerle sohbet etti.

KAYMEK Akademi’de eğitim gören kursiyerlerin duydukları memnuniyetle farklı bir memnuniyet yaşadıklarını belirten Büyükkılıç, “KAYMEK Akademi tesisimizi ziyaret edip orada eğitim gören vatandaşlarımızın anılarını sormak istedik. Açıkçası gittiğimizde gördüğümüz memnuniyet bizi çok mutlu etti. Büyükşehire durmak yok, koşmaya devam” dedi.

Kursiyerle sohbet eden Önder Büyükkılıç ve beraberindeki heyet, kursiyerlerin çalışmalarını dikkatle inceleyerek eğitmenlerden bilgi aldı.

KAYMEK Akademi kursiyerleri, ziyaret ve kurs olanaklarından duydukları memnuniyeti dile getirerek Büyükkılıç’a teşekkür ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu