Haber

Türkiye Hentbol Federasyonu faaliyet raporu yayınlandı

İSTANBUL (İGFA) – Türkiye Hentbol Federasyonu Lideri Uğur Kılıç, Faaliyet Raporu’ndaki önsöz yazısında şunları söyledi: “Ülke olarak, Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıldönümü olan 29 Ekim 2023’e süratle yaklaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin karlarından biri olan hentbolumuz da neredeyse 100 yıldır ülkemizde oynanıyor.

THF’nin yeni idaresi olarak, ülkemize bu hoş oyunu getirip sevdirenlerin mirasını devralarak, bir yıl evvel vazifeye başladık. Yeterli bir grup olup, çok çalışıp, hentbolumuzu yurt içinde ve yurt dışında en uygun noktalara getirme motivasyonu ve “Birlikte başaracağız!” mottosu ile işe koyulduk.

İnsanı odağına alan, bunun yanında kurumsal bakış açımızı da yansıtan uygulamalarımızı süratle hayata geçirmeye başladık. Atletlerimize, antrenörlerimize, teknik gruplarımıza, hakemlerimize, gözlemcilerimize ve kulüplerimize dokunduğumuz, Türkiye’nin dört bir yanına hentbol aşkını taşıdığımız bir yılı geride bıraktık.

Hentbol tekrar salonları doldurmaya ve gençlerin artan ilgisi ile yeni bir ekosistem oluşturmaya başladı. Klasik ve toplumsal medyada her gün hentbolumuzla ilgili haberler çıkıyor, lig ve milletlerarası maçlarımız canlı yayınlarla herkese ulaşıyor. Türkiye’nin önde gelen markaları Federasyonumuzla iş birliği yapıyor, güçlü sponsorlarımızla birlikte, hentbola yatırım katlanarak artıyor.

Cumhuriyetimizin 100. yılına Her Yerde Hentbol vizyonumuzla giriyoruz. Amaçlarımıza ilerlerken, her vakit yanımızda olan hentbol ailemizle büyük başarılara ulaşacağımıza inanıyoruz.

İlk yılımızda bize takviye olan Gençlik ve Spor Bakanlığımıza, tüm çalışma arkadaşlarıma, ailelerine, sponsorlarımıza, medya kuruluşlarına ve tüm hentbol paydaşlarına çok teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu